Images

Partnerlerimiz


About

DÜNYADA’Kİ EN İYİ TEKNOLOJİ AVANTAJLARINI SUNUYORUZ
MÜŞTERİLERİMİZE EN UYGUN ÇÖZÜMLERİ EN İYİ TEKNOLOJİ DEVLERİYLE BİRLİKTE SUNUYORUZ

Türkiye’de hazır beton tesislerinin markası haline gelen GÖKER yüksek Alman ve İtalyan teknolojisi beton pompaları ve transmikserleri ile beton santrallerinin kalitesini taçlandırarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Türkiye’nin en büyük beton santrallerini kurarak özel projelerin altına imzasını atmıştır.

Aktif, üretken ve dünya çapında uzmanlık.
GÖKER; dünya çapında 1230’un üzerinde sabit ve mobil beton santralları ile uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş ve özellikle ürün kalitesinin üstünlüğü sayesinde dev kuruluşların vazgeçilmez partneri haline gelmiştir.

Dünyaca tanınan Lafarge, Cement France,Ital Cement, Heidelberg grupları beton partneri olarak GÖKER i tercih etmişlerdir.

GÖKER Alman SCHIEDEL firması ile Finlandiya ve Rusya’da özel tesislerin üretimini gerçekleştirmiş, Polonya ve Bulgaristan yatırımları için SCHIEDEL firması ile partnerliğini pekiştirmiştir.

Uluslararası standartlara uygun santral üretimini standart ürün sunarak yıllarca sorunsuz çalışan beton santralları ile birçok projede etkin rol oynamıştır.