Images

Genel Bilgi


About

Hazır beton makinelerinin Türkiye'ye ithalini gerçekleştiren öncü kuruluş GÖKER, 40 yılı aşan deneyimi, ileri düşünceyle yaklaştığı çözüm önerileri ve müşteri merkezli ekibiyle, hazır beton sektörü için mühendislik hizmetleri sunmaktadır. 1974 yılında kurulan GÖKER, hazır beton endüstrisinin Türkiye'deki gelişimine öncülük etmiştir.

GÖKER, müşteri memnuniyetini her daim önemseyerek, müşterileri için en etkin çözümleri sunmayı amaçlayan bir marka olarak öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti prensibimizi, teknik bilgi birikimimiz ve mükemmeliyetçi yaklaşımımızla bütünleştirerek sürdürüyoruz.

ISO 9001-2008, OHSAS 18001:2007 ve EC Sertifikası gibi prestijli belgelere sahip olan GÖKER Grubu, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Hollanda, Almanya, Romanya, Bulgaristan, Belçika, İngiltere, Arnavutluk, Kosova, Rusya, Ukrayna, Sibirya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Suriye, Irak, Libya, Ürdün, Tunus, Cezayir, Lübnan, Nahçıvan, Tacikistan, Afganistan, Sudan, Yemen ve Ekvator Ginesi gibi sayısız ülkeye ürün ihracatı gerçekleştirmektedir.

GÖKER imalatını ve satışını yaptığı tüm ürünlerin satış sonrası teknik ve bakım hizmetlerini de beraberinde sunmaktadır.

1974’ten bugüne müşterilerimize:

1230 beton pompası

4200 transmikser

1200 beton santrali

80 beton finişeri

60 geri kazanım ünitesi sağlamış olmaktan ve GÖKER SERVİS olarak 7 gün X 24 saat boyunca güvenilir mühendislik kadrosu, teknik ekibi, yurt geneline yayılmış olan bayi ağı ve gezici servisleri ile SERVİS VE YEDEK PARÇA hizmeti vermekten gurur duyar.