Images

Başkandan Mesaj


About

Göker, kurulduğu tarihten bu yana 1500 sabit ve mobil beton santrali ile 100'den fazla çok amaçlı özel tesis, 1230 sabit ve kamyon üzerindeki beton pompası, 4200 transmikser, 80 beton finişeri ve 50 geri dönüşüm ünitesinin üretimini ve satışını gerçekleştirdi. Yatırımlarımızla birlikte, beton santrali, beton pompası ve transmikser üretiminde birinci sınıf ve lider bir konuma geldik. 2011 yılında, Mak-kon AŞ ile ortak olarak Makina Kontrol Sistemleri'ni faaliyetlerimiz arasına ekledik.
Göker, bugün Ankara 1. Organize Sanayi bölgesinde prototip ve özel santral üretim holü, santral ve beton pompası montaj holü, teknolojik kaynak ve servis/bakım alanı, AR-GE dizayn ve tasarim alani, kapalı çok katlı yedek parça holü, kapanıp açılabilen vinçli santral yükleme ve test kurulum holleri, Alman teknolojisi ile donatılmış fırın boya prefabrik fabrikası ile üretimlerini sürdürmektedir.

Beton sektörüne ek olarak, GÖKER Grup, GOMACO firması ile işbirliği yaparak 80 beton finişeri ile dünya çapında kanal projeleri, havaalanları, beton yol projeleri, bordür ve bariyer kaplamaları gibi hizmetler sunmaktadır. 
GOMACO, beton finişeri sektörünün dünya genelinde %70'ini kontrol etmektedir.

Vizyonumuz, hazır beton çözümleri sektöründe öncü olmak ve yenilikçilik ve başarı adına dünya çapında bir platform haline gelmektir.