Başkandan Mesaj

Başkandan Mesaj

Göker, 46 yaşında

Kurulduğumuz tarihten bu yana 1500 sabit ve mobil beton santrali ile 100’ün üzerinde çok amaçlı özel tesis, 1230 sabit ve kamyona monteli beton pompası, 4200 transmikser, 80 beton finişerleri, 50 geri kazanım ünitesinin üretimini ve satışını gerçekleştirdik

Yatırımlarla beraber beton santrali, beton pompası ve transmikser üretiminde bir ilk ve lider konumunda yer aldık. 2011 yılında Mak-kon AŞ ile Şirketler Grubu faaliyetlerine Makina Kontrol Sistemlerini ilave ettik.

Göker, bugün Ankara 1. Organize Sanayi bölgesinde prototip ve özel santral üretim holü, santral ve beton pompası montaj holü, teknolojik kaynak ve servis/bakım alanı, kapalı çok katlı yedek parça holü, kapanıp açılabilen vinçli santral yükleme ve test kurulum holleri, Alman teknolojisi ile donatılmış fırın boya prefabrik fabrikası ile üretimlerini tüm hızıyla sürdürmektedir.

Beton sektörüne ilave olarak GÖKER dünyada beton finişeri sektörünün %70’ine hâkim olan GOMACO firması ile partnerliğinde 80 adet beton finişeri ile sadece Türkiye’de değil Kazakistan, Irak, Afganistan, Kuveyt, Cezayir gibi ülkelerde kanal projeleri, havaalanları, beton yol projeleri, bordür ve bariyer kaplamalarında hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz, hazır beton çözümleri sektörüne öncülük etmek; yenilikçilik ve başarı adına dünya çapında bir platform haline gelmektir.

Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.